fbpx
Ремонт та продаж комп'ютерної техніки в Івано-Франківську Працюємо ПН-ПТ с 9.00 до 19.00

Ремонт ноутбуків Apple

Сервісний центр IT-TECH проводить діагностику та ремонт макбуков Apple MacBook Pro, MacBook Air швидко і недорого. Наші офіси зручно розташовані по всьому Івано-Франківську, ви можете або принести несправну техніку до нас, або зателефонувати за телефонами нашої компанії. Виробник приділяє особливу увагу якості кожної деталі всередині ноутбука. Тому ноутбуки Apple зазвичай служать своєму власникові довгі роки – до тих пір, поки він не вирішить змінити свій Mac на більш сучасну модель. Але все ж таки в ремонті ноутбуків Apple може виникнути необхідність. Випадкове падіння, програмний збій або вихід з ладу якого-небудь елемента вимагають втручання досвідченого фахівця сервісного центру. Крім того, апгрейд ноутбуків Apple – це теж задача, яку краще довірити фахівцеві.
 
Сервіс-центр Дикому здійснює ремонт ноутбуків Apple і пропонує повний набір послуг з відновлення працездатності і апгрейду.
 
Установка програмного забезпечення, установка Windows на Apple
Якщо у вас немає бажання розбиратися з тим, як отримати свіжу версію операційної системи Mac OS, встановити Windows на ноутбук Apple і де взяти спеціальний додаток для виконання ваших завдань – ви можете довірити це нашим фахівцям.
Крім того, ми вирішуємо проблеми, викликаних програмним збоєм оновлюємо і перевстановлюємо програмне забезпечення, відновлюємо втрачені дані.
 
Установка і заміна жорсткого диска на ноутбуці Apple
Якщо жорсткий диск ноутбука Apple вийшов з ладу або вас не задовольняє його обсяг, ми проведемо його заміну. У ноутбуках MacBook і MacBook Pro використовуються стандартні жорсткі диски, такі ж, як в ноутбуках інших виробників. А ось власникам MacBook Air доводиться розплачуватися тим, що в цих моделях Apple встановлює нестандартні вінчестери, які не так просто знайти. Втім, в нашому сервісному центрі вони є.
Проблеми з жорстким диском – найбільш часто зустрічається несправність ноутбуків MacBook. Діагностувати проблему не завжди виходить відразу. Вона може проявлятися по-різному не завантажується операційна система, що не бачиться акумулятор, нестабільно працює Wi-Fi. Всі ці симптоми лікуються однаково – заміною жорсткого диска на ноутбуці Apple.
 

Ремонт та заміна материнської плати на ноутбуці Apple
Заміна або ремонт материнської плати ноутбука Apple потрібно, як правило, у трьох випадках. По-перше, це можуть бути проблеми із зображенням, викликані проблемами з відеочіпом. По-друге, ноутбук може відмовитися бачити зарядний пристрій і заряджати акумулятор. По-третє, поломка відеокарти може бути викликана такою безглуздою неприємністю, як пролита рідина.
Ремонт материнської плати досить дорогий, особливо, коли необхідна заміна. Це пов’язано з тим, що материнська плата, по суті, головна деталь будь-якого комп’ютера і її вартість висока.
 
Ремонт відеочіпа на ноутбуці Apple
Для ноутбуків MacBook Pro характерні проблеми з відеочипами Nvidia. Це виникає через перегрів, який, у свою чергу, може бути викликаний засміченням отворів вентиляції. Про несправність відеочипа ви можете дізнатися по характерному звуковому сигналу комп’ютера. Або запідозрити негаразд, якщо ваш ноутбук включається, але зображення на дисплеї відсутня. Вирішується проблема заміною вигорілого чіпсета на новий.
 
Заміна дисковода на ноутбуці Apple
Пристрої для читання компакт-дисків – слабке місце не тільки ноутбуків Apple. Якщо він виходить з ладу, то рекомендується повна заміна.
 
Ремонт та заміна матриця на ноутбуці Apple
На жаль, всі рідкокристалічні дисплеї не люблять падінь. Якщо на екрані вашого ноутбука Apple замість звичної картинки робочого столу відображаються дивні розводи, а сам екран покритий тріщинами – значить вам необхідно замінити матрицю.
 

Заміна тачпада на ноутбуці Apple
Поломка тачпада – проблема рідкісна, але, тим не менш, можлива. Якщо у вас вийшов з ладу TouchPad, то ми зможемо його замінити.
 
Заміна захисного скла на ноутбуці Apple
Захисний екран ноутбука Apple оберігає матрицю від механічних пошкоджень. При падінні він приймає удар на себе. Але не кожному удару захисне скло може протистояти без наслідків. Якщо ви випадково розбили скло на ноутбуці Apple, не переживайте, ми зможемо його замінити.
 
Заміна та апгрейд оперативної пам’яті на ноутбуці Apple
Заміна оперативної пам’яті – процедура відносно проста. Проте якщо у вас немає бажання возитися з «нутрощами» вашого ноутбука, то ви можете довірити цю справу нам. Зверніть увагу, що для ноутбука MacBook Air виробником не передбачена можливість розширення обсягу оперативної пам’яті.
 
Заміна клавіатури на ноутбуці Apple
Клавіатури у ноутбуків Apple вельми надійні і виходять з ладу вкрай рідко. Тим не менш, якщо це сталося, її теж можна замінити в сервіс-центрі IT-TECH.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

1

Діагностика

2

Затвердження вартості

3

Усунення проблем

4

Тестування

5

Повернення замовлення

6

Оплата

Переваги

IT-TECH є прямим партнером і авторизованим сервісним центром.

 

 • Ми використовуємо тільки оригінальні запчастини чи аналоги, допущені виробником;
 • Сервісні інженери мають високу кваліфікацію та багаторічний досвід по ремонту ноутбуків;
 • Ремонт проводиться на власних виробничих потужностях в спеціальних умовах;
 • Робочі місця інженерного персоналу оснащені професійним обладнанням;
 • При проведенні ремонту або неможливості його виконання діагностика проводиться безкоштовно для клієнта. Оплата діагностики проводиться тільки у випадках термінового ремонту, або замовлення клієнтом тільки проведення діагностики як окремої послуги з видачею розгорнутого технічного висновку;
 • Результати проведеного ремонту вибірково перевіряються групою вихідного контролю;
 • Замовник може контролювати статус ремонту на сайті компанії або через call-центр;
 • Кожен клієнт оповіщається про можливість отримання техніки в момент готовності обладнання до видачі;
 • Доставка відремонтованої техніки;
 • Терміни ремонту від 1 дня до 90 днів залежно від складності робіт і наявності на складі необхідних запчастин;
 • Гарантія на виконані роботи до року.
 • Ми не заманюємо знижками і не обіцяємо бонусів, наше завдання – професійно вирішити вашу проблему з технікою за розумну вартість.