fbpx
Ремонт та продаж комп'ютерної техніки в Івано-Франківську Працюємо ПН-ПТ с 9.00 до 19.00
Головна » Послуги » Ремонт ноутбуків » Ремонт, заміна корпусних елементів ноутбука

Ремонт, заміна корпусних елементів ноутбука

Коли ноубук розлітаєтсья на частини, коли процес відкриття ноутбука супроводжується скреготом пластику – це означає, що ноутбук необхідно реставрувати.
Реставрація корпуса ноутбука являє собою процес ремонту корпусних частин ноутбука, які вийшли з ладу. Під терміном елемент корпусу – ми розуміємо верхню або нижню кришки корпуса ноутбука, кришку та рамку матриці, петлі (завіси) матриці, елементи кріплення. Причини в результаті яких ноутбука потребує реставрації є різними, найбільш поширені – це падіння ноутбука та певні моделі ноутбуків, слабким місцем яких є сам корпус.
 
Чому корпус крихкий?
 
Аби здешевити деякі моделі ноутбуків виробники іноді економлять на пластику, який є сировиною для виготовлення корпусу. Також поширені випадки коли є невдалі моделі ноутбуків, де архітектурні рішення при компоновці складових ноутбука, спричиняють поломки корпуса ноутбука. Поломки з корпусом також можуть статися, якщо ноутбук експлуатується неправильно або необережно.
 
Чому варто не затягувати з реставрацією?
 
Користувачам слід звернути увагу на те, що поломки з корпусом можуть бути досить небезпечними. Часто користувачі не звертають увагу та те, що кришка матриці відкривається не коректно, внаслідок чого спочатку з’являється певний зазор між верхньої та нижньої кришкою корпуса. Це зруйновані деякі кріплення. Якщо їх не ремонтувати, то усе навантаження приймають на себе наступні кріплення, внаслідок чого вони також руйнуються. Після цього руйнується елементи корпуса. На початкових етапах послуга по реставрації корпуса є досить актуальною, оскільки економить користувачу чималі кошти. Якщо не звертати уваги на дефекти у корпусі на початкових етапах – то коли руйнуються елементи корпуса, їх уже відреставрувати неможливо. Заміна корпусних деталей буде у 2 чи 3 рази дорожчої аніж їх реставрація.
 
Якщо ламаються елементи корпуса – то часто виходять з ладу компоненти ноутбука: плати, кнопки, роз’єми, тощо. Це несе за собою чергові проблеми у роботі ноутбука, та витрати для його власника.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

1

Діагностика

2

Затвердження вартості

3

Усунення проблем

4

Тестування

5

Повернення замовлення

6

Оплата

Переваги

IT-TECH є прямим партнером і авторизованим сервісним центром.

 

 • Ми використовуємо тільки оригінальні запчастини чи аналоги, допущені виробником;
 • Сервісні інженери мають високу кваліфікацію та багаторічний досвід по ремонту ноутбуків;
 • Ремонт проводиться на власних виробничих потужностях в спеціальних умовах;
 • Робочі місця інженерного персоналу оснащені професійним обладнанням;
 • При проведенні ремонту або неможливості його виконання діагностика проводиться безкоштовно для клієнта. Оплата діагностики проводиться тільки у випадках термінового ремонту, або замовлення клієнтом тільки проведення діагностики як окремої послуги з видачею розгорнутого технічного висновку;
 • Результати проведеного ремонту вибірково перевіряються групою вихідного контролю;
 • Замовник може контролювати статус ремонту на сайті компанії або через call-центр;
 • Кожен клієнт оповіщається про можливість отримання техніки в момент готовності обладнання до видачі;
 • Доставка відремонтованої техніки;
 • Терміни ремонту від 1 дня до 90 днів залежно від складності робіт і наявності на складі необхідних запчастин;
 • Гарантія на виконані роботи до року.
 • Ми не заманюємо знижками і не обіцяємо бонусів, наше завдання – професійно вирішити вашу проблему з технікою за розумну вартість.