fbpx
Ремонт та продаж комп'ютерної техніки в Івано-Франківську Працюємо ПН-ПТ с 9.00 до 19.00

Ремонт iMac

Для того, щоб здійснити ремонт iMac досить просто подзвонити нам або заповнити заявку на сайті. Робочі станції Apple користуються популярністю, насамперед, у представників творчих професій: дизайнерів, верстальників, музикантів. Професіонали цінують комп’ютери iMac в першу чергу за їх високу продуктивність і надійність, хоча не останню роль відіграє унікальний дизайн. Ремонт комп’ютерів Apple потрібно рідко. Але все-таки може статися так, що вашому iMac терміново потрібна допомога технічного фахівця.
 
Установка програмного забезпечення на iMac
 
Для повноцінної роботи на комп’ютері iMac вам може знадобитися спеціальне програмне забезпечення. Це можуть бути як окремі додатки, так і операційна система Windows. Досвідчені фахівці нашого сервісного центру встановлять Windows на iMac, оновлять операційну систему Mac OS і встановлять необхідні вам програми.

 

Заміна та ремонт жорсткого диска для iMac
 
Вихід жорсткого диска з ладу зазвичай супроводжується відсутністю завантаження операційної системи. При цьому вінчестер може характерно «потріскувати» або «стукати», а може зовсім мовчати і не розкручуватися. У будь-якому випадку потрібна діагностика, щоб визначити справжню причину несправності. У рідкісних випадках заміни жорсткого диска не потрібно – досить відремонтувати контролер.
Необхідність в заміні жорсткого диска не обов’язково повинна бути викликана несправністю. Якщо вам стало не вистачати обсягу вінчестера, встановленого на заводі, то ми зможемо замінити його на диск більшого розміру.
 

Ремонт і заміна відеокарти
 
Якщо на екрані вашого iMac з’явилися характерні смуги або квадрати – готуйтеся до ремонту відеокарти. Зазвичай достатньо заміни чіпа, але може виникнути необхідність повної заміни плати.
 
Ремонт і заміна материнської плати на iMac
 
Несправність материнської плати зазвичай проявляється, як повна відсутність реакції iMac на спробу його включити. Важливо точно провести діагностику, тому що проблема може бути викликана іншими причинами, наприклад, поломкою блоку живлення.
 

Заміна блоку живлення на iMac
 
Діагностика блоку живлення – це перше, що робиться в нашому сервіс-центрі, якщо iMac відмовляється включатися. У разі виходу з ладу блоку живлення він замінюється на новий.
 
Установка оперативної пам’яті
 
Оперативна пам’ять iMac рідко виходить з ладу. Але її заміна може бути викликана бажанням збільшити продуктивність комп’ютера. Процедура ця відносно проста, проте ми все одно рекомендуємо довірити її професіоналам.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

1

Діагностика

2

Затвердження вартості

3

Усунення проблем

4

Тестування

5

Повернення замовлення

6

Оплата

Переваги

IT-TECH є прямим партнером і авторизованим сервісним центром.

 

 • Ми використовуємо тільки оригінальні запчастини чи аналоги, допущені виробником;
 • Сервісні інженери мають високу кваліфікацію та багаторічний досвід по ремонту ноутбуків;
 • Ремонт проводиться на власних виробничих потужностях в спеціальних умовах;
 • Робочі місця інженерного персоналу оснащені професійним обладнанням;
 • При проведенні ремонту або неможливості його виконання діагностика проводиться безкоштовно для клієнта. Оплата діагностики проводиться тільки у випадках термінового ремонту, або замовлення клієнтом тільки проведення діагностики як окремої послуги з видачею розгорнутого технічного висновку;
 • Результати проведеного ремонту вибірково перевіряються групою вихідного контролю;
 • Замовник може контролювати статус ремонту на сайті компанії або через call-центр;
 • Кожен клієнт оповіщається про можливість отримання техніки в момент готовності обладнання до видачі;
 • Доставка відремонтованої техніки;
 • Терміни ремонту від 1 дня до 90 днів залежно від складності робіт і наявності на складі необхідних запчастин;
 • Гарантія на виконані роботи до року.
 • Ми не заманюємо знижками і не обіцяємо бонусів, наше завдання – професійно вирішити вашу проблему з технікою за розумну вартість.