fbpx
Ремонт та продаж комп'ютерної техніки в Івано-Франківську Працюємо ПН-ПТ с 9.00 до 19.00
Головна » Послуги » Встановлення ОС » Встановлення Mac OS

Встановлення Mac OS

Ви хочете отримувати якісну і професійну установку і обслуговування Mac? Наша компанія пропонує вам повний спектр послуг з налаштування mac os. У список проведених нами робіт входить установка mac os і інших необхідних для повноцінної роботи програм, а також настройка Mac OS під вимоги користувача. Але чому для настройки mac os ми пропонуємо вам звертатися саме до професіоналів, адже в Інтернеті досить багато детальних інструкцій щодо того, як поставити операційну систему самостійно? Якщо ви добре розбираєтеся в комп’ютері і уявляєте собі, як відбувається установка macos, ви, звичайно, можете взятися за цю роботу самостійно. А якщо немає?

Mac OS – дійсно є однією з найбезпечніших в роботі систем. Для багатьох специфічних видів робіт саме Mac OS підходить найбільше. Впевнені, одного разу спробувавши mac OS, ви не захочете з нею розлучатися. Однак для роботи з нею, а тим більше, коли виконується Mac OS установка, потрібно мати цілу низку специфічних знань. Налаштування mac невмілим користувачем, швидше за все, зможе привести до створення непрацездатної системи. Адже в цьому процесі обслуговування і установки mac os є чимало тонкощів, які можуть бути не описані в інструкції або будуть незрозумілі вам.

Саме тому, коли необхідно встановити mac, краще звернутися до фахівців. Наприклад, до співробітників нашої компанії. Вони виконають для вас установку операційної системи (в тому числі і в якості другої системи на комп’ютері), будь-яких додаткових програм, сумісних з платформою Mac OS. У наших фахівців ви також можете проконсультуватися щодо того, які тонкощі роботи з Mac OS, які програми краще придбати, рішення для тих чи інших завдань.

Навіщо витрачати зайвий час? Зробіть замовлення по телефону, і установка Mac на вашому комп’ютері буде виконана в найкоротші терміни! Надалі ви можете замовити у нас обслуговування Mac. Ми завжди готові прийти на допомогу нашим клієнтам!

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

1

Діагностика

2

Затвердження вартості

3

Усунення проблем

4

Тестування

5

Повернення замовлення

6

Оплата

Переваги

IT-TECH є прямим партнером і авторизованим сервісним центром.

 

 • Ми використовуємо тільки оригінальні запчастини чи аналоги, допущені виробником;
 • Сервісні інженери мають високу кваліфікацію та багаторічний досвід по ремонту ноутбуків;
 • Ремонт проводиться на власних виробничих потужностях в спеціальних умовах;
 • Робочі місця інженерного персоналу оснащені професійним обладнанням;
 • При проведенні ремонту або неможливості його виконання діагностика проводиться безкоштовно для клієнта. Оплата діагностики проводиться тільки у випадках термінового ремонту, або замовлення клієнтом тільки проведення діагностики як окремої послуги з видачею розгорнутого технічного висновку;
 • Результати проведеного ремонту вибірково перевіряються групою вихідного контролю;
 • Замовник може контролювати статус ремонту на сайті компанії або через call-центр;
 • Кожен клієнт оповіщається про можливість отримання техніки в момент готовності обладнання до видачі;
 • Доставка відремонтованої техніки;
 • Терміни ремонту від 1 дня до 90 днів залежно від складності робіт і наявності на складі необхідних запчастин;
 • Гарантія на виконані роботи до року.
 • Ми не заманюємо знижками і не обіцяємо бонусів, наше завдання – професійно вирішити вашу проблему з технікою за розумну вартість.