fbpx
Ремонт та продаж комп'ютерної техніки в Івано-Франківську Працюємо ПН-ПТ с 9.00 до 19.00
Головна » Про нас

Про нас

Авторизований комп’ютерний сервіс IT-TECH (ФОП Марченко Р. В.) – є професійним, авторизованим сервісом по ремонту комп’ютерної цифрової техніки в м. Івано-Франківськ та області.

Комп’ютерний сервіс IT-TECH – це сервісний центр з гарантійного та післягарантійного обслуговування комп’ютерної техніки: ПК, ноутбуків, смартфонів, планшетів, офісної техніки, джерел безперебійного живлення, акустики, мережевих пристроїв, телевізорів, електротранспорту та ін. Проект сервісу був заснований в 2007 році в м. Буча, Київської області, а в м. Івано-Франківську ми розпочали свою роботу в 2011 році. 2012 році отримали перші ліцензії на гарантійне обслуговування в м. Івано-Франківськ. На сьогоднішній день ми обслуговуємо по гарантії більше 30 брендів і кожен рік цей список доповнюється, тому що нам довіряють.
 
Комп’ютерний сервіс IT-TECH – це комфортний та якісний сервіс для тих, хто хоче отримати своєчасний і професійний ремонт своєї техніки.
 
Комп’ютерний сервіс IT-TECH співпрацює з найбільшими світовими виробниками комп’ютерної техніки. Щорічно інженери комп’ютерного сервісу проходять атестацію по продукції тих чи інших виробників.
 
Головний принцип в нашій роботі – це повага до клієнта. Ми добре розуміємо, що більшість наших клієнтів не закінчували технічний університет. І тому прагнемо не ставити клієнтів у незручне становище складними формулюваннями. Наша робота максимально прозора, наші рахунки за роботу чесні, так як ми завжди заздалегідь промовляємо список робіт і їх вартість.
 
Віддаючи вам готовий ноутбук, телефон, планшет або будь-яке інше відремонтоване пристрій, ми даємо чесну гарантію на всі виконані роботи та використані матеріали. Це означає, що всі питання по гарантійному обслуговуванню ми беремо на себе, і вирішуємо їх в мінімальні терміни (як правило, не більше трьох робочих днів).
 
Ми дуже сподіваємося, що співпраця з нашою компанією принесе вам тільки почуття задоволення і радості від правильного вибору.
 
Магазин ноутбуків IT-TECH пропонує великий вибір ноутбуків, в тому числі комісійних (бу) ноутбуків, комплектуючих і комп’ютерних аксесуарів.

Особливості магазину ноутбуків IT-TECH
  • в нашому магазині можна купити недорогий бу ноутбук для навчання або роботи;
  • у нас також представлені нові ноутбуки для бізнесу, ігр та подорожей;
  • ми торгуємо ноутбуками зі складів найбільших дилерів, тому ціни завжди радують наших клієнтів.

Ми працюємо тільки для Вас та заради Вас!!!

Засновник АСЦ IT-TECH, Марченко Р.В.