fbpx
Ремонт та продаж комп'ютерної техніки в Івано-Франківську Працюємо ПН-ПТ с 9.00 до 19.00
Головна » Послуги » Ремонт ноутбуків » Ремонт живлення ноутбука

Ремонт живлення ноутбука

Потреба в ремонті внутрішнього блоку живлення або зовнішнього мережевого адаптера ноутбука, така несправність часто присутня в списку стандартних проблем, які вирішують майстри нашого сервісного центру IT-TECH.
 
Наші фахівці проведуть безкоштовну діагностику ноутбука будь-якого виробника: Asus, Apple, Acer, Dell, Fujitsu-Siemens, HP-Compaq, Samsung, Sony Vaio, Toshiba, eMachines, Lenovo і інших.
 
Роботи по виявленню несправності і її усунення завжди ведуться тільки в майстерні сервісного центру, подробиці можна дізнатися за тел. ☎ 066 950 11 81
 
Причини поломки блоку живлення і які методи виправлення
 
Внутрішній блок живлення ноутбука або ВБП – це пристрій, від стану якого залежить функціональність портативного комп’ютера. Його завданням є перетворення електричного струму, і служити захистом від різких коливань напруги в електромережі. В результаті різкого стрибка напруги досить легко виходить з ладу та чи інша частина цього пристрою.Причиною поломки може стати і неправильна експлуатація: підключення штекера зовнішньої “зарядки” під кутом, робота з постійно натягнутими і перегнутими проводами, періодичне смикання мережевого шнура, потрапляння сторонніх предметів в роз’єм. Все це веде до передчасного виходу з ладу цього елемента, а нестабільно працюючий роз’єм, в свою чергу, підвищує ризик поломки внутрішнього блоку живлення ноутбука.
 
Ремонт і заміна зовнішнього блоку живлення, скільки коштує заміна зарядки для ноутбука
 

Які зовнішні прояви даної несправності?

 • Якщо акумулятор знятий, і при підключеному адаптері змінного струму девайс не подає “ознак життя”;
 • При зміні положення мережевого шнура індикатор роботи апарату від електромережі, поперемінно гасне і знову спалахує;
 • Надмірний нагрів корпусу, сильніше звичайного.

 

Діагностика та ремонт системи живлення ноутбука
 
Щоб відновити працездатність лептопа, потрібний ремонт системи живлення ноутбука. Для цього, в першу чергу, фахівцем проводиться апаратна діагностика, в ході якої визначається першопричина і стан лептопа на поточний момент.
 
Потім проводяться необхідні ремонтні роботи: демонтаж та перепайка елементів плати; установка нового елемента з аналогічними характеристиками; заміна кабелю; ремонт або заміна зовнішнього блоку живлення; заміна гнізда або штекера зарядного пристрою.
 
При виникненні проблем на материнській платі, ремонт ускладнюється і виходить більш витратним. Великий вплив на вартість надає і той факт, якщо ноутбук надійшов до нас в ремонт, після іншого сервісного центру, де поломку усунути не змогли. Як правило, це найскладніші випадки, так як додатково доводиться виправляти ще й наслідки некваліфікованого втручання, відповідно, і ціна робіт буде вище.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

1

Діагностика

2

Затвердження вартості

3

Усунення проблем

4

Тестування

5

Повернення замовлення

6

Оплата

Переваги

IT-TECH є прямим партнером і авторизованим сервісним центром.

 

 • Ми використовуємо тільки оригінальні запчастини чи аналоги, допущені виробником;
 • Сервісні інженери мають високу кваліфікацію та багаторічний досвід по ремонту ноутбуків;
 • Ремонт проводиться на власних виробничих потужностях в спеціальних умовах;
 • Робочі місця інженерного персоналу оснащені професійним обладнанням;
 • При проведенні ремонту або неможливості його виконання діагностика проводиться безкоштовно для клієнта. Оплата діагностики проводиться тільки у випадках термінового ремонту, або замовлення клієнтом тільки проведення діагностики як окремої послуги з видачею розгорнутого технічного висновку;
 • Результати проведеного ремонту вибірково перевіряються групою вихідного контролю;
 • Замовник може контролювати статус ремонту на сайті компанії або через call-центр;
 • Кожен клієнт оповіщається про можливість отримання техніки в момент готовності обладнання до видачі;
 • Доставка відремонтованої техніки;
 • Терміни ремонту від 1 дня до 90 днів залежно від складності робіт і наявності на складі необхідних запчастин;
 • Гарантія на виконані роботи до року.
 • Ми не заманюємо знижками і не обіцяємо бонусів, наше завдання – професійно вирішити вашу проблему з технікою за розумну вартість.