fbpx
Ремонт та продаж комп'ютерної техніки в Івано-Франківську Працюємо ПН-ПТ с 9.00 до 19.00
Головна » Послуги » Ремонт APPLE » Ремонт iPhone

Ремонт iPhone

Ремонт Apple iPhone Сервісний центр IT-TECH проводить ремонт будь-яких неіспарвностей iPhone. Навіть якщо вам потрібен ремонт WiFi модуля, екрану або кнопки включення iPhone – зателефонуйте нам. Вихід кожного нового телефону iPhone – це подія світового масштабу. За появою новинки пильно стежать не тільки потенційні покупці, але і виробники мобільних телефонів. Саме Apple вже довгі роки є законодавцем моди на ринку смартфонів і комунікаторів. Але зробити смартфон, який ніколи не ламається, не під силу навіть такому гіганту. Якщо з вашим iPhone трапилася неприємність – не переживайте. Фахівці сервіс-центру IT-TECH зможуть його відновити.
 
Перевстановлення та оновлення програмного забезпечення iPhone
 
Більшість проблем, пов’язаних з роботою iPhone, можна вирішити перевстановлення програмного забезпечення. Якщо ваш телефон став зависати, нестабільно приймати GSM сигнал або «глючить» якось по-іншому, то перше, що варто зробити – перевстановити операційну систему (прошивку). Це можна зробити в сервіс-центрі IT-TECH.
 

Заміна шлейфів і роз’ємів
 
Ряд несправностей iPhone можна відновити заміною шлейфів і роз’ємів. Так, наприклад, якщо iPhone Неможливо зарядити телефон, не реагує на кнопку включення, вас не чути співрозмовника або співрозмовник не чує вас, то діагностика може виявити необхідність заміни одного з шлейфів з набором роз’ємів.
 
Заміна динаміка, мікрофона, вібромотора
 
Несправний динамік, мікрофон або вібромотор також підлягають заміні. Зверніть увагу, що аналогічні симптоми можуть бути викликані несправністю шлейфів, тому перед ремонтом iPhone необхідно продіагностувати.
 
Заміна акумулятора iPhone
 
Акумулятори – одне з найслабших місць навіть у дорогий і якісній техніці. Вони мають обмежений термін служби, який суттєво зменшується під час експлуатації пристрою в умовах низьких або високих температур і при неправильній зарядці. Якщо ваш iPhone перестав заряджатися, то причиною може бути що вийшов з ладу акумулятор. Перш ніж проводити цю процедуру, необхідно переконатися, що причина не в неякісному зарядному пристрої і не в «розбовтаному» роз’ємі.
 

Ремонт і заміна материнської плати iPhone
 
Найдорожчий вид ремонту iPhone. На щастя, він потрібен нечасто. Якщо перераховані вище несправності не вдалося відремонтувати заміною окремих комплектуючих, значить справа в материнській платі. Необхідність ремонту або повної заміни визначить інженер сервіс-центру.
 
Заміна дисплея, корпусу і клавіш iPhone
 
Необхідність в заміні цих деталей виникає внаслідок механічних пошкоджень. Якщо iPhone впав на асфальт або з часом став через раз реагувати на кнопки на панелі, то складна операція по заміні поверне вашому телефону колишньої зовнішній вигляд і функціональність.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

1

Діагностика

2

Затвердження вартості

3

Усунення проблем

4

Тестування

5

Повернення замовлення

6

Оплата

Переваги

IT-TECH є прямим партнером і авторизованим сервісним центром.

 

 • Ми використовуємо тільки оригінальні запчастини чи аналоги, допущені виробником;
 • Сервісні інженери мають високу кваліфікацію та багаторічний досвід по ремонту ноутбуків;
 • Ремонт проводиться на власних виробничих потужностях в спеціальних умовах;
 • Робочі місця інженерного персоналу оснащені професійним обладнанням;
 • При проведенні ремонту або неможливості його виконання діагностика проводиться безкоштовно для клієнта. Оплата діагностики проводиться тільки у випадках термінового ремонту, або замовлення клієнтом тільки проведення діагностики як окремої послуги з видачею розгорнутого технічного висновку;
 • Результати проведеного ремонту вибірково перевіряються групою вихідного контролю;
 • Замовник може контролювати статус ремонту на сайті компанії або через call-центр;
 • Кожен клієнт оповіщається про можливість отримання техніки в момент готовності обладнання до видачі;
 • Доставка відремонтованої техніки;
 • Терміни ремонту від 1 дня до 90 днів залежно від складності робіт і наявності на складі необхідних запчастин;
 • Гарантія на виконані роботи до року.
 • Ми не заманюємо знижками і не обіцяємо бонусів, наше завдання – професійно вирішити вашу проблему з технікою за розумну вартість.