fbpx
Ремонт та продаж комп'ютерної техніки в Івано-Франківську Працюємо ПН-ПТ с 9.00 до 19.00
Головна » Послуги » Ремонт APPLE » Ремонт MacBook

Ремонт MacBook

Ремонт Apple Сервісний центр ІТ-ТЕСН проводить діагностику та ремонт макбуков Apple: MacBook Pro, MacBook Air швидко і недорого.
Сервіс-центр ІТ-ТЕСН здійснює ремонт ноутбуків Apple і пропонує повний набір послуг з відновлення працездатності і апгрейду.
 
Встановка програмного забезпечення, установка Windows на Apple
 
Якщо у вас немає бажання розбиратися з тим, як отримати свіжу версію операційної системи Mac OS, встановити Windows на ноутбук Apple і де взяти спеціальний додаток для виконання ваших завдань – ви можете довірити це нашим фахівцям.
Крім того, ми здійснюємо рішення проблем, викликаних програмним збоєм: оновлюємо і перевстановлюємо програмне забезпечення, відновлюємо втрачені дані.
 
Установка і заміна жорсткого диска на ноутбуці Apple
 
Якщо жорсткий диск ноутбука Apple вийшов з ладу або вас не задовольняє його обсяг, ми зробимо його заміну. У ноутбуках MacBook і MacBook Pro використовуються стандартні жорсткі диски, такі ж, як в ноутбуках інших виробників. А ось власникам MacBook Air доводиться розплачуватися тим, що в цих моделях Apple встановлює нестандартні вінчестери, які не так просто знайти. Втім, в нашому сервісному центрі вони є.
 
Проблеми з жорстким диском – найбільш часто зустрічається несправність ноутбуків MacBook. Діагностувати проблему не завжди виходить відразу. Вона може проявлятися по-різному: не завантажується операційна система, що не бачиться акумулятор, нестабільно працює Wi-Fi. Всі ці симптоми лікуються однаково – заміною жорсткого диска на ноутбуці Apple.
 

Ремонт і заміна материнської плати на ноутбуці Apple
 
Заміна або ремонт материнської плати ноутбука Apple потрібно, як правило, в трьох випадках. По-перше, це можуть бути проблеми з зображенням, викликані вигоранням відеочипа. По-друге, ноутбук може відмовитися бачити зарядний пристрій і заряджати акумулятор. По-третє, поломка відеокарти може бути викликана такою безглуздою неприємністю, як пролита рідина.
Ремонт материнської плати досить дорогий, особливо, коли необхідна заміна. Це пов’язано з тим, що материнська плата, по суті, головна деталь будь-якого комп’ютера і її вартість висока.
 
Ремонт відеочипа на ноутбуці Apple
 
Для ноутбуків MacBook Pro характерно вигоряння відеочипа Nvidia. Це виникає через перегрів, який, в свою чергу, може бути викликаний засміченням отворів вентиляції. Про несправності відеочипа ви можете дізнатися по характерному звукового сигналу комп’ютера. Або запідозрити недобре, якщо ваш ноутбук включається, але зображення на дисплеї відсутня. Вирішується проблема заміною вигорілого чіпсета на новий.
 
Заміна дисковода на ноутбуці Apple
 
Пристрої для читання компакт-дисків – слабке місце не тільки ноутбуків Apple. Якщо він виходить з ладу, то рекомендується повна заміна.
 

Ремонт і заміна матриця на ноутбуці Apple
 
На жаль, все рідкокристалічні дисплеї не люблять падінь. Якщо на екрані вашого ноутбука Apple замість звичної картинки на робочий стіл відображаються дивні речі, а сам екран покритий тріщинами – значить вам необхідно замінити матрицю.
 
Якщо ви дивились за ноутбуком дбайливо, але зображення на екрані відрізняється від нормального – то повної заміни рідкокристалічного дисплея не буде потрібно. Вихід з ладу підсвічування – досить часта проблема ноутбуків Apple. У цьому випадку досить заміни лампи підсвічування.
 
Заміна тачпада на ноутбуці Apple
 
Поломка тачпада – проблема рідкісна, але, тим не менш, можлива. Якщо у вас вийшов з ладу TouchPad, то ми зможемо його замінити.
 

Заміна захисного скла на ноутбуці Apple
 
Захисний екран ноутбука Apple оберігає матрицю від механічних пошкоджень. При падінні він приймає удар на себе. Але не кожному удару захисне скло може протистояти без наслідків. Якщо ви випадково розбили скло на ноутбуці Apple, не переживайте, ми зможемо його замінити.
 
Заміна і апгрейд оперативної пам’яті на ноутбуці Apple
 
Заміна оперативної пам’яті – процедура відносно проста. Однак якщо у вас немає бажання возитися з «нутрощами» вашого ноутбука, то ви можете довірити цю справу нам. Зверніть увагу, що для ноутбука MacBook Air виробником не передбачена можливість розширення обсягу оперативної пам’яті.
 
Заміна клавіатури на ноутбуці Apple
 
Клавіатури у ноутбуків Apple вельми надійні і виходять з ладу вкрай рідко. Проте, якщо це сталося, її теж можна замінити в сервіс-центрі ІТ-ТЕСН.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

1

Діагностика

2

Затвердження вартості

3

Усунення проблем

4

Тестування

5

Повернення замовлення

6

Оплата

Переваги

IT-TECH є прямим партнером і авторизованим сервісним центром.

 

 • Ми використовуємо тільки оригінальні запчастини чи аналоги, допущені виробником;
 • Сервісні інженери мають високу кваліфікацію та багаторічний досвід по ремонту ноутбуків;
 • Ремонт проводиться на власних виробничих потужностях в спеціальних умовах;
 • Робочі місця інженерного персоналу оснащені професійним обладнанням;
 • При проведенні ремонту або неможливості його виконання діагностика проводиться безкоштовно для клієнта. Оплата діагностики проводиться тільки у випадках термінового ремонту, або замовлення клієнтом тільки проведення діагностики як окремої послуги з видачею розгорнутого технічного висновку;
 • Результати проведеного ремонту вибірково перевіряються групою вихідного контролю;
 • Замовник може контролювати статус ремонту на сайті компанії або через call-центр;
 • Кожен клієнт оповіщається про можливість отримання техніки в момент готовності обладнання до видачі;
 • Доставка відремонтованої техніки;
 • Терміни ремонту від 1 дня до 90 днів залежно від складності робіт і наявності на складі необхідних запчастин;
 • Гарантія на виконані роботи до року.
 • Ми не заманюємо знижками і не обіцяємо бонусів, наше завдання – професійно вирішити вашу проблему з технікою за розумну вартість.