fbpx
Ремонт та продаж комп'ютерної техніки в Івано-Франківську Працюємо ПН-ПТ с 9.00 до 19.00

Ремонт iPad

Сервісний центр IT-TECH проводить ремонт iPad в Івано-Франківську швидко і недорого. Якщо потрібна заміна скла або ремонт кнопок Айпад – зателефонуйте нам і ми вирішимо цю проблему швидко і якісно. Планшетні комп’ютери, до яких відноситься iPad, називають революцією в світі високих технологій. Чи справді це новий крок в розвитку мобільної техніки, або просто чергова корисна електронна «штучка» – питання спірне. Але одне можна сказати однозначно: своїх шанувальників iPad знайшов у всьому світі. В сервіс-центрі IT-TECH ви зможете відремонтувати iPad, якщо з ним трапилася неприємність.
 
Заміна програмного забезпечення iPad
 
Оновлення програмного забезпечення дозволить вам позбавитися від проблем, вже виявлених програмістами Apple. Крім того, зміна прошивки допомагає, якщо ваш iPad став дивно працювати, зависати, «глючить» і характер проблем носить непостійний характер. Найкраще довірити зміну ПО фахівцям, щоб бути впевненим в тому, що процедура буде проведена правильно.
 

Заміна динаміків, шлейфів і роз’ємів iPad
 
Якщо у вашого iPad пропав звук, він перестав заряджатися від мережі, бачитись комп’ютером або реагувати на клавішу включення, то причиною може бути несправний шлейф або роз’єм. Діагностика в сервіс-центрі IT-TECH дозволить виявити справжню причину несправності і, якщо це необхідно, наші інженери замінять деталі.
 
Заміна модулів 3G і Wi-Fi на iPad
 
Коли планшет втрачає зв’язок із зовнішнім світом і відмовляється виходити в інтернет, то потрібно переконатися, що причина не в програмному забезпеченні. Якщо це дійсно так, то, ймовірно, потрібна заміна модуля 3G або Wi-Fi.
 
Заміна кнопки включення iPad
 
Єдина не сенсорна клавіша iPad теж може вийти з ладу. Привід підозрювати цю несправність – відсутність реакції на натискання клавіші, що виявляється не постійно. Ремонт або заміна кнопки включення повинні вирішити цю проблему.
 

Заміна плати iPad
 
Дорога процедура, але, на щастя, досить рідкісна. Якщо діагностика виявила несправність в платі, то, швидше за все, буде потрібно повна її заміна. Зате після ремонту у вас буде практично новий планшет!
 
Заміна акумулятора
 
Якщо акумулятор перестав заряджатися, хоча і зарядний пристрій, і роз’єм живлення в повному порядку, або якщо заряду стало вистачити зовсім ненадовго, то, швидше за все, вашому iPad чекає операція по заміні акумулятора.
 
Заміна корпусу, тачскрін, дисплея і скла iPad
 
Одна з найчастіших причин звернення в сервіс-центр – тріщини на дисплеї і корпусі. На жаль, падіння на будь-яку тверду поверхню – заміна сенсорного скла, дисплея або корпусу iPad. В цьому випадку ми рекомендуємо вам звернутися в наш сервіс-центр для заміни пошкодженої деталі.
 

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

1

Діагностика

2

Затвердження вартості

3

Усунення проблем

4

Тестування

5

Повернення замовлення

6

Оплата

Переваги

IT-TECH є прямим партнером і авторизованим сервісним центром.

 

 • Ми використовуємо тільки оригінальні запчастини чи аналоги, допущені виробником;
 • Сервісні інженери мають високу кваліфікацію та багаторічний досвід по ремонту ноутбуків;
 • Ремонт проводиться на власних виробничих потужностях в спеціальних умовах;
 • Робочі місця інженерного персоналу оснащені професійним обладнанням;
 • При проведенні ремонту або неможливості його виконання діагностика проводиться безкоштовно для клієнта. Оплата діагностики проводиться тільки у випадках термінового ремонту, або замовлення клієнтом тільки проведення діагностики як окремої послуги з видачею розгорнутого технічного висновку;
 • Результати проведеного ремонту вибірково перевіряються групою вихідного контролю;
 • Замовник може контролювати статус ремонту на сайті компанії або через call-центр;
 • Кожен клієнт оповіщається про можливість отримання техніки в момент готовності обладнання до видачі;
 • Доставка відремонтованої техніки;
 • Терміни ремонту від 1 дня до 90 днів залежно від складності робіт і наявності на складі необхідних запчастин;
 • Гарантія на виконані роботи до року.
 • Ми не заманюємо знижками і не обіцяємо бонусів, наше завдання – професійно вирішити вашу проблему з технікою за розумну вартість.