fbpx
Ремонт та продаж комп'ютерної техніки в Івано-Франківську Працюємо ПН-ПТ с 9.00 до 19.00
Головна » Про нас » Співробітництво

Співробітництво

Наша компанія пропонує різні види співпраці, як компаніям, виробникам, організаціям, так і приватним особам. У партнерстві з нами, Ви завжди можете бути впевнені в ефективній взаємодії, вигідних умовах.

Постачальникам

Якщо ви є постачальником комплектуючих або витратних матеріалів для сервісних центрів, ми будемо раді розглянути ваші пропозиції про співпрацю

Виробникам

Ми готові до співпраці по гарантійним і післягарантійних ремонтам. Бути представником Вашого бренда в м. Івано-Франківськ та області.

Партнерам

Якщо ви є компанією, яка володіє потоком потенційних клієнтів для комп’ютерного сервісу, то Ви можете отримувати до 35% прибутку з кожного клієнта, приведеного до Нас.

Якщо ви є сервісом, майстром з ремонту техніки, але у Вас зустрічаються завдання, які Ви не в змозі вирішити самостійно, ми пропонуємо свою допомогу на партнерських умовах зі знижкою до 50% на ремонтні роботи. Якщо вас цікавить співпраця з нами напишіть нам на пошту або зателефонуйте info@it-tech.if.ua, 066 950 11 81.

Працівникам

Ми не стоїмо на місці і розширюємо наш сервісний центр в різних напрямках. З огляду на це, наш персонал періодично поповнюється новими співробітниками. Якщо Ви є професіоналом своєї справи, відповідальний і працьовитий, будемо раді розглянути вашу кандидатуру. З нашого боку ви отримуєте стабільний заробіток, зручний графік роботи і роботу в дружньому колективі.

ВАКАНСІЇ:

Інженер з ремонту ноутбуків на компонентному рівні.

Інженер з ремонту телефонів і планшетів на компонентному рівні.

Адміністратор широкого профілю.

Кур’єр, піший і на автомобілі.

Оператор контактного центру.

З питань актуальних вакансій і запису на співбесіду звертайтесь за загальним телефоном або надішліть лист на пошту info@it-tech.if.ua.