fbpx
Ремонт та продаж комп'ютерної техніки в Івано-Франківську Працюємо ПН-ПТ с 9.00 до 19.00

Ремонт ноутбуків 3Q

Заснована в 2006 році компанія 3Q – представляє на вітчизняний та зарубіжні ринки різноманітну електроніку. З 2009 року компанія стала представляти на ринку свої перші ноутбуки та нетбуки, причому продукція 3Q досить високої якості, що може визначатися співпрацею з такими гігантами як Intel, NVIDIA, і Microsoft. При збірці продукції широко використовуються компоненти вироблені на заводах Китаю і Тайваню, таких як Pegatron, Shuttle, Malata, і ECS.
На сьогоднішній день продукція компанії займає свою нішу в бюджетному сегменті ринку, і широко представляє свою лінійку продукції на ринку електроніки. Збільшення продажів ноутбуків 3Q говорить про затребуваність цих лептопів у користувачів орієнтованих, як правило, на вирішення типових домашніх і офісних завдань, які потребують від машини підвищених затрат, а з урахуванням невисоких цін продукт стає ще більш привабливий для користувача.
 
Якщо ноутбук 3Q перестав правильно працювати, або зовсім відмовляється виконувати команди, необхідно провести якісну діагностику, і виявивши причину несправності, усунути поломки, відремонтувавши або замінивши вийшли з ладу комплектуючі.
 
Ремонт ноутбуків 3Q виконується в сервісному центрі IT-TECH досвідченими майстрами, що гарантують швидке, і якісне обслуговування. Маючи багаторічний досвід ремонту електроніки, професійні інструменти та обладнання для комплексної діагностики та ремонтних робіт, а так само повноцінний склад комплектуючих, що дозволяє проводити заміну деталей. Поломки трапляються найрізноманітніші, але в основному вихід з ладу апарату обумовлений умовами експлуатації.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

1

Діагностика

2

Затвердження вартості

3

Усунення проблем

4

Тестування

5

Повернення замовлення

6

Оплата

Переваги

IT-TECH є прямим партнером і авторизованим сервісним центром.

 

 • Ми використовуємо тільки оригінальні запчастини чи аналоги, допущені виробником;
 • Сервісні інженери мають високу кваліфікацію та багаторічний досвід по ремонту ноутбуків;
 • Ремонт проводиться на власних виробничих потужностях в спеціальних умовах;
 • Робочі місця інженерного персоналу оснащені професійним обладнанням;
 • При проведенні ремонту або неможливості його виконання діагностика проводиться безкоштовно для клієнта. Оплата діагностики проводиться тільки у випадках термінового ремонту, або замовлення клієнтом тільки проведення діагностики як окремої послуги з видачею розгорнутого технічного висновку;
 • Результати проведеного ремонту вибірково перевіряються групою вихідного контролю;
 • Замовник може контролювати статус ремонту на сайті компанії або через call-центр;
 • Кожен клієнт оповіщається про можливість отримання техніки в момент готовності обладнання до видачі;
 • Доставка відремонтованої техніки;
 • Терміни ремонту від 1 дня до 90 днів залежно від складності робіт і наявності на складі необхідних запчастин;
 • Гарантія на виконані роботи до року.
 • Ми не заманюємо знижками і не обіцяємо бонусів, наше завдання – професійно вирішити вашу проблему з технікою за розумну вартість.